فروش پودر ماهی کیلکا چابهار

اگر اهل تجارت و شغلهای با درآمد بالا هستید، پودر ماهی گزینه مناسبی برای فروش و تجارت است برای علاقه مندان در اینجا دیگر ماهیهای جنوب را معرفی می کنیم، ماهی بعدی که احتمالا تا به حال نشنیده اید ماهی حلوا سفید است این ماهی مخصوص افراد در حال رژیم است چرا که چبی و کالری بسیار اندکی دارد، مدل بدنش لوزی شکل است و طولش نهایتا تا 60 سانتی متر می رسد، گفتنی است عرب زبانها به آن زبیدی نیز می گویند.

زبیدی در زبان عرب به معنی برگزیده است، علت این نام گذاری هم مرغوبیت و طعم بسیار لذیذ این ماهی است، ماهی جنوبی بعدی ماهی حلوا سیاه است، حلوا سیاه هم مانند حلوا سفید لوزی است اما باریکتر و طولش 5 سانت از حلوا سفید کمتر است یعنی حداکثر 55 سانتی متر است و لطافت گوشتش از ماهی حلوا سفید کمتر است و دارای کالری بسیار کمی است.

ماهی بعدی هامور و یا حُمور است رنگش قهوه ای متمایل به قرمز و طول بدنش نهایتا 120 سانتی متر می شود، هامور چند نوع است با اسمهای خال نارنجی، مالاباری، خاکی و سفید که هامور سفید از مابقی آنها بهتر است که بسیاری از مراکز فروش پودر ماهی در استانهای مختلف این نوع را با بهترین کیفیت عرضه می کنند.

هامور برای مردم جنوب بسیار محبوب است و یکی از دلایل آن این است که هنگام پخت لعاب فراوانی می اندازد واز پوستش برای تهیه قلیه استفاده می کنند.

پودر ماهی کیلکا

ترکیب مواد بدن ماهی کیلکا نیز هماننند ماهیهای دیگر از آب، پروتئین، ویتامین، انواع مواد معدنی و چربی تشکیل شده است، چیزی در حدود 75 درصد از بدن ماهی کیلکا را آب تشکیل می دهد، پروتئین بیشتر قسمت بافتهای ماهی کیلکا را تشکیل می دهد و جذب بالای آن چیزی در حدود 96 درصد می باشد.

پودر ماهی کیلکا با درصدهای مختلف به دست آمده در تولید خوراک و غذای انواع دام و طیور و آبزیان و ماهیهای خاص دیگر به کار گرفته می شود و در بسته بندیهای مختلف به فروش می رسد.

همانطور که گفتیم یکی از طیور سبک وزن و بسیار مقوی ماهی کیلکا می باشد، پودر ماهی کیلکا کاربردهای زیادی دارد، خواص پودر آن از هیچکس پوشیده نیست و کاربردهای پودر ماهی کیلکا باعث شده تا صنعت آن همیشه پر رونق باشد و همیشه مشتری داشته باشد و انالیز پودر ماهی جنوب نیز انجام می شود.

در واقع کاربردهای اصلی این پودر شگفت انگیز، بیشتر در کارخانه های تولید غذای دام، غذای طیور، خوراک آبزیان، خوراک میگو و کودهای درختی می باشد که برای هر کدام روند خاصی را برای تولید پیش می گیرند و در بسته بندی های فله و عمده به بازار عرضه می کنند.

پودر ماهی چابهار

محل تولید و تهیه مواد اولیه جهت تهیه پودر ماهی در جزیره چابهار قرار دارد زیرا نوعی از ماهی مناسب پودر شدن در کارخانه ها و کارگاه های کشور است که شامل ماهی ساردین و ماهی متو است.

این دو نوع به دلیل جثه بسیار کوچک و بدنی بدون استخوان می تواند منبع بسیار زیادی از چربیها و پروتئین باشد که برای تولید پودر ماهی درجه یک بسیار مناسب است و مراحل تخصصی و بسیار استانداردی را در طول تولید طی می کند و از هر گونه آلایندگی به دور است.

امروزه در قسمتهای بسیار کمی از دنیا منطقه ای را برای شکار در نظر گرفته اند در صورتی که از دیرباز انسان برای رفع گرسنگی و تهیه خوراک از گوشت حیوانات استفاده می کرد اما امروزه به دلایل بسیار زیادی این روش نمی تواند ادامه داشته باشد زیرا انسان از ابتدا خلقت خود همواره تعداد بسیار زیادی از حیوانات را شکار کرده است.

بسیاری از مناطق ایران تغییرات گوناگونی دارد و آب و هوای هر شهر با شهر دیگر متفاوت است از این رو از نظر تنوع غذایی و گیاهی بسیار غنی شده است اصفهان جزوه شهرهای صنعتی ایران محسوب می شود و کارخانه های پودر ماهی چابهار در آنجا تاسیس می شود.

امروزه در قسمتهای بسیار کمی از دنیا منطقه ای را برای شکار در نظر گرفته اند در صورتی که از دیرباز انسان برای رفع گرسنگی و تهیه خوراک از گوشت حیوانات استفاده می کرد اما امروزه به دلایل بسیار زیادی این روش نمی تواند ادامه داشته باشد زیرا انسان از ابتدا خلقت خود همواره تعداد بسیار زیادی از حیوانات را شکار کرده است.

مسلمانها زنجیره غذایی محدودتری نسبت به بقیه انسانها دارند از این رو سعی می کنند حیوانات به اصطلاح حلال گوشت را در مقیاس زیاد پرورش دهند تا نیازشان برطرف شود.